top of page

LADY CARNEVAL – upovídaná okatá kráska

přijata do útulku: srpen 2021

z lokality: Praha - východ

narození: říjen 2020

kastrovaná      odčervená     očkovaná

testovaná na FIV/FeLV          čipovaná

Lady Carneval, mladá maminka koťátek Pierota a Kolombíny, k nám přišla z lokality na Praze-východ, z odchytu od naší dlouhodobé spolupracovnice, která se zde stará o toulavé kočičky. Do lokality se maminka přitoulala v červnu 2021 a již jsme byli domluveni na odchytu, ukázalo se ale, že má někde schovaná koťátka, takže bylo nutné počkat do doby, než je sama přivede. Po odchytu všech tří pak naše spolupracovnice rodinku zabezpečila do doby, než se u nás uvolnilo místo mohli přejít do naší péče. V původní lokalitě byla tedy ještě Lady Carneval zajištěna vstupní veterinární prohlídka, odčervení a natestování na FIV/FeLV, u nás podstoupila kastraci a očipování a první očkování.

Vzhledem k předchozí péči je Lady Carneval zcela zdravá, s krásnou sametovou srstí a pravděpodobně venku neprožila žádnou ošklivou zkušenost. Kočičce není ani rok, je sama ještě odrostlé koťátko, je velmi komunikativní a vyžaduje společnost a mazlení.

Moc rádi bychom jí našli domov ještě při jejím pobytu v karanténním boxu, aby si nemusela zvykat na nové prostředí oranžového adopčního pokoje.

bottom of page