Některé kočičky nejsou a pravděpodobně nikdy nebudou zařazeny do aktivní adopce a nebudou mít možnost najít novou rodinu. Jsou to především kočičí dědečkové a babičky, kteří v útulku pro svůj vysoký věk dožijí a většinou vyžadují pravidelný veterinární dohled. Navíc u žádné z nich netušíme, kolik času má v tomto životě vyměřeno, a nebylo by od nás zodpovědné takovou kočičku umístit do nové rodiny. Kromě starších kočiček jsou to i ty, které trpí dlouhodobým nevyléčitelným či chronickým onemocněním, které s sebou opět nese pravidelná veterinární vyšetření a nutnost okamžitého zásahu ve chvíli, kdy je to potřeba.

 

Naším cílem je v takovém případě začlenit dané zvířátko do nejvhodnější kočičí skupiny a dopřát mu důstojné stáří a samozřejmě se zhostit i nelehkého úkolu, a to pomoci mu na jeho poslední cestě, kdy odchází za duhový most.

Pro takové kočičky je určena právě virtuální adopce. Funguje jednoduše, pokud máte zájem stát se adoptivní maminkou nebo tatínkem konkrétní kočičky, stačí, když se rozhodnete jakou částkou chcete pravidelně kočičce přispívat na kvalitní papání, léky, veterinární péči a další náklady spojené s jejím každodenním životem v útulku. My vám vystavíme adopční certifikát na vaše jméno s fotografií a jménem kočičky, k tomu dostanete magnetku s její podobenkou a pokud kočičku v našem útulku navštívíte, zhotovíme vám k tomu i společnou fotografii.

1/38

Noví páníčci našich útuláčků

CO SE

PRÁVĚ DĚJE

V ÚTULKU?

Kočičí útulek Felis silvestris

Lipová 571, 253 01 Hostivice

okres Praha-západ

Nicole Roušalová

tel.: 725 591 346

e-mail: utulek@felsilvestris.com

  • Facebook
  • YouTube